Coşkun Hoca kimdir?

1984 yılında Bingöl ili Kığı ilçesinde dünyaya geldim. İlk ve orta öğrenimimi Bingöl merkezinde tamamladıktan sonra Marmara Ünv. Fizik Öğretmenliğinden mezun oldum. Üniversite yıllarımda edebiyat özelde şiir ve bilişim özelde web tasarım ile ilgilendim. Haliyle web tasarım ve kodlama üzerine eğitim aldım. DGS Tr. 108. olarak Bahçeşehir Ünv. Bilgisayar Mühendisliği bölümene (tam bursu) yerleştim. Şuan 2. sınıftayım 🙂

Üniversite yıllarımda çeşitli kitle ve butik dershanelerinde çalıştım. Öğrencilik yıllarımda özel ders vermeye başladım. 15 yılı aşkın süredir özel ders vermekteyim. Eğitimde geçirdiğim yıllar daha çok birebir eğitime yönelmemi sağladı ve eğitim anlayışı olarak bireyselliği daha sonuç odaklı olduğunu kanıksadım.

Yaklaşık 7 yıldır herhangi bir kurumda çalışmayıp sadece özel ders vermekteyim. Sınırlı sayıda öğrenci kabul edip sonuç odaklı çalışmaktayım.

Hakettikleri yerlere gelmelerine vesile olduğum öğrencilerim referanslarımı oluşturmaktadır. Okumayı, öğrenmeyi seven her öğrenciye yardımcı olmaktan mutluluk ve onur duyuyorum. Öğretmeyi seven bir öğretmenim, bu benim bu meslekteki nacizane ısrarımdır.

Selam ve saygı ile…

Coşkun ALANOĞLU